AFFLICTION

                              
Esileht / Meist

Meist

 

Affliction on Californiast pärit rõivabränd, mille valikusse kuuluvad meeste ja naiste T-särgid, polosärgid, pusad, dressid, teksad, kellad, mütsid, lühikesed püksid ja ujumisriided. Rõivastel on enamasti kujutatud graafilisi inglitiibu, roose, pealuid, skelette, riste, mõõku jne.
Samal ajal kui ettevõtte juured ulatuvad sügavale MMA kommuuni, siis nende moto „Live Fast“ esindab publikut, kes hindab erinevaid stiile ja ajastuid nagu Rock&Roll, Moto kultuur, Tattoo, Vintage America ja erinevad võitluskunste.
Paljud Afflictioni T-särgid „Signature Series“ kannavad maailma tipp MMA võitlejate nimesid nagu Randy Couture, Georges St-Pierre, Fedor Emelianenko, Quinton Jackson, Renato Sobral ning maailmaklassi boksijate nimesid nagu Oscar De La Hoya, Shane Mosley ja Zab Judah.
Samuti on Affliction teinud „Signature“ särke koostöös kuulsate muusikutega nagu Avenged Sevenfold, Ozzy Osbourne, Black Sabbath, Megadeth, Pantera, Korn, Staind, Static-X, Testament, Shado ws Fall, Atreyu, Behemoth, Biohazard ja paljude teistega